KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15338066
nr 1533 8066
Carborundumetsning
Thomas Hamann (1955), "Asturell". Signerad, numrerad 33/90, bladets mått: 35x18 cm, yttermått inklusive ram: 55x36 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:43:31
10/4 18:25:03